Arriba Joven 2 PODRĘCZNIK Zobacz większe

Numer dopuszczenia1114/2/2023

1 Przedmiot

WydawnictwoEditnos

Arriba Joven 2 to podręcznik skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych na poziomie początkującym. Jest to druga z czterech części podręcznika dostosowanych do wymogów polskiego systemu edukacji w szkołach ponadpodstawowych. Została zatwierdzona przez Ministerstwo Edukacji i posiada numer MEiN.

Arriba Joven 2 to najnowszy i najnowocześniejszy  podręcznik dla szkół ponadpodstawowych w Polsce. Zawiera 5 rozdziałów, które w sposób jasny, uporządkowany i atrakcyjny wizualnie prezentują słownictwo i gramatykę. Na naszej stronie internetowej dostępnych jest również 36 nagrań, które można pobrać bezpłatnie.