SZANOWNI PAŃSTWO  ! 
NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ (dotyczy dostawy do szkoły)  
 
Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona.
W przypadku zamówień z dostawą do paczkomatu lub kurierem, o terminie wysyłki będziemy Państwa informować telefonicznie.
kontakt 880602134
 
Religia SP KL 4 Podręcznik z ćw część 1 i 2 (2023) Pan Jezus jest naszym życiem Zobacz większe

Religia SP KL 4 Podręcznik z ćw część 1 i 2 (2023) Pan Jezus jest naszym życiem

Nowy produkt

Nowy podręcznik do klasy IV szkoły podstawowej - część pierwsza i druga

Więcej szczegółów

15 Przedmioty

49,30 zł brutto

Opis

WydawnictwoŚWIĘTY WOJCIECH
Data wydania2023

Więcej informacji

Nowy podręcznik do klasy IV szkoły podstawowej - część pierwsza i drugaSPIS TREŚCII. Poznaję "Nowe Przykazania" Pana Jezusa1. Pan Jezus głosi katechezy – przypowieść o siewcy2. Droga błogosławieństw – jak być szczęśliwym3. Błogosławieni ubodzy w duchu4. Błogosławieni, którzy się smucą5. Błogosławieni cisi6. Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości7. Błogosławieni miłosierni8. Błogosławieni czystego serca9. Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój10. Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości11. Rachunek sumienia według ośmiu błogosławieństw12. Piotr Jerzy Frassati, człowiek ośmiu błogosławieństw II. Przyjaźnię się z Panem Jezusem13. Jestem z Jezusem w roku liturgicznym Kościoła14. Eucharystia – uczta weselna15. Modlitwa poranna i wieczorna 16. Śpiewem modlę się do Pana Jezusa17. Spotykam Pana Jezusa w Piśmie Świętym18. Chętnie pomagam innym19. Buduję naszą wspólnotę w parafii20. Święty Hieronim III. Dziękuję za wszystko Panu Jezusowi21. Jak mogę okazywać wdzięczność?22. Trędowaty – człowiek wdzięczności23. Wdzięczni świadkowie Ewangelii 24. Czym są dary przyrodzone i nadprzyrodzone?25. Dary, które otrzymał od Pana Jezusa Ojciec Pio26. Nasza Ojczyzna wdzięczna Panu Bogu 27. Podziękuję Panu Jezusowi28. Błogosławiony Karol Acutis – Boży internauta Katechezy okolicznościowe29. Październik miesiącem różańca świętego30. Powołani do świętości31. Jezus Chrystus Królem Wszechświata32. Adwentowe czuwanie33. Dar Bożego Narodzenia