SZANOWNI PAŃSTWO  ! 
NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ
(dotyczy dostawy do szkoły)   
realizacja zamówień złożonych po 25 sierpnia może ulec wydłużeniu
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia 

Słowa z uśmiechem. Nauka o języku i ortografia. Podręcznik. Klasa 4 Zobacz większe

Słowa z uśmiechem. Nauka o języku i ortografia. Podręcznik. Klasa 4

Nowy produkt

Podręcznik do języka polskiego dla uczniów 4 klasy szkoły podstawowej.

Więcej szczegółów

19 Przedmioty

14,00 zł brutto

Opis

WydawnictwoWSiP
AutorzyEwa Horwath, Anita Żegleń
Data wydania2017
TypPODRĘCZNIK

Więcej informacji

Podręcznik Słowa z uśmiechem rozwija aktywność, pasję poznawczą, gotowość do stawiania pytań, otwartość i kreatywność uczniów. Ćwiczenia umożliwiają pracę na różnych poziomach trudności. Odpowiednia formuła pozwala na samodzielne odkrywanie interesujących zjawisk językowych i reguł ortograficznych. Podręcznik proponuje różne typy ćwiczeń, które skłaniają uczniów do systematyczności i wspierają samodzielny rozwój umiejętności. Wyraźne wyodrębnienie reguł gramatycznych ułatwia ich zapamiętanie. Atrakcyjne ćwiczenia ortograficzne utrwalają umiejętność poprawnej pisowni. Zadania, rysunki i gry tworzą

Produkty powiązane