NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Obniżka! Rise and Shine 2 Pupil's Book and eBook Zobacz większe

Rise and Shine 2 Pupil's Book and eBook

Rise and Shine Build, Grow and Shine Rise and Shine pozwala każdemu dziecku osiągnąć swój potencjał i zabłysnąć. Ukierunkowane wsparcie przez cały czas pomaga nauczycielom zapewnić, że uczący się zyskują pewność siebie i osiągają najlepsze wyniki, przygotowując ich do zostania globalnymi obywatelami jutra. .

WydawnictwoPearson
Data wydania2021

Rise and Shine Build, Grow and Shine Rise and Shine pozwala każdemu dziecku osiągnąć swój potencjał i zabłysnąć. Ukierunkowane wsparcie przez cały czas pomaga nauczycielom zapewnić, że uczący się zyskują pewność siebie i osiągają najlepsze wyniki, przygotowując ich do zostania globalnymi obywatelami jutra. Wciągające historie i treści z życia wzięte tworzą świat, który młodzi uczniowie mogą odnieść do własnego życia. Postacie pomocnicze zapewniają im motywację i zaangażowanie w miarę wzrostu i rozwoju, oferując wskazówki i zabawę po drodze. Wbudowane cele GSE w trakcie kursu oferują nauczycielom i uczniom realne możliwości śledzenia i mierzenia postępów oraz wspierają rygorystyczne podejście do oceniania formatywnego.