SZANOWNI PAŃSTWO  ! 
NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ
(dotyczy dostawy do szkoły)   
realizacja zamówień złożonych po 25 sierpnia może ulec wydłużeniu
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia 
Team Together 1. Activity Book Zobacz większe

Team Together 1. Activity Book

Nowy produkt

The Activity Book contains:A controlled and freer practice plus personalisation and further listening and reading activities An extra practice section for further consolidation of vocabulary and grammar A 'Get ready for...' section for further external exams practice A picture dictionary with all the target vocabulary

Więcej szczegółów

13 Przedmioty

31,65 zł brutto

Opis

WydawnictwoPearson
Data wydania2019
TypĆWICZENIA

Więcej informacji

The Activity Book contains:A controlled and freer practice plus personalisation and further listening and reading activities An extra practice section for further consolidation of vocabulary and grammar A 'Get ready for...' section for further external exams practice A picture dictionary with all the target vocabulary