Team Together Starter. Pupil's Book + Digital Resources Zobacz większe

Team Together Starter. Pupil's Book + Digital Resources

WydawnictwoPearson
Data wydania2020

Team Together to nowy dynamiczny 7-poziomowy kurs, który rozwija umiejętności językowe oraz kompetencje kluczowe, przygotowując uczniów na wyzwania współczesnego świata. Zajęcia z Team Together to kreatywna komunikacja, naturalny kontekst, rozwój krytycznego myślenia oraz mnóstwo okazji do pracy zespołowej. Uczniowie poznają język poprzez historie bohaterów, a elementy oceniania kształtującego oraz kryteria Global Scale of English stanowią trzon całej serii.