Język angielski. Repetytorium dla szkoły podstawowej. A2+/B1. Wydanie jednotomowe. Podręcznik Zobacz większe

J.angielski. Repetytorium dla szkoły podstawowej. A2+/B1. Wydanie jednotomowe. Podręcznik

W DRUKU LIPIEC 2021

Repetytorium obejmuje 14 rozdziałów omawiających każdy z wymaganych tematów określonych w podstawie programowej. Materiał w ramach rozdziału ma wygodny układ „1 strona = 1 lekcja”, a każda z lekcji ćwiczy poszczególne umiejętności testowane na egzaminie oraz rozwiązywanie określonych typów zadań egzaminacyjnych.

WydawnictwoPearson
Data wydania2021