Matematyka z kluczem Podręcznik do matematyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej, część 1 Zobacz większe

Matematyka z kluczem Podręcznik do matematyki dla klasy 4 część 1

Starannie dobrane treści ułatwiają poszerzanie wiadomości i umiejętności w zakresie działań na liczbach naturalnych, w tym działań pisemnych. Każdy temat w podręczniku rozpoczyna gra Na dobry początek, która pozwala uczniom na samodzielne odkrywanie świata matematyki. Prezentacje szczegółowo ...

AutorzyMarcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska
Data wydania2017
Typpodrecznik

• Starannie dobrane treści ułatwiają poszerzanie wiadomości i umiejętności w zakresie działań na liczbach naturalnych, w tym działań pisemnych.
    • Każdy temat w podręczniku rozpoczyna gra Na dobry początek, która pozwala uczniom na samodzielne odkrywanie świata matematyki.
    • Prezentacje szczegółowo rozwiązanych przykładów ułatwiają stopniowe rozwijanie danej umiejętności.
    • Specjalnie przygotowane zadania z kluczem umożliwiają każdemu uczniowi pracę w indywidualnym tempie.
    • Praktyczne wskazówki umieszczone w ramce Dobre rady ułatwiają naukę.

Produkty powiązane