Słowa z uśmiechem. Ortografia i interpunkcja. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 4 Zobacz większe

Słowa z uśmiechem. Ortografia i interpunkcja. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 4

Publikacja Słowa z uśmiechem. Ortografia i interpunkcja zawiera ćwiczenia ortograficzne dla uczniów klasy 4 szkoły podstawowej o różnym poziomie trudności.

WydawnictwoWSiP
AutorzyEwa Horwath
Data wydania2015
TypZESZYT ĆWICZEŃ

Publikacja Słowa z uśmiechem. Ortografia i interpunkcja zawiera ćwiczenia ortograficzne o różnym poziomie trudności. Niebanalne zadania pomagają uczyć skutecznie, zachęcają uczniów do kreatywnego myślenia. Zadania, rysunki i diagramy tworzą atmosferę dobrej zabawy, a równocześnie przynoszą uczniom satysfakcję z samodzielnej pracy. Odpowiednia formuła ćwiczeń pozwala dzieciom samodzielnie odkrywać interesujące zjawiska językowe i reguły ortograficzne, a atrakcyjna forma zadań zachęca je do pracy i utrwalania umiejętności poprawnego pisania.

Produkty powiązane