SZANOWNI PAŃSTWO  ! 
NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ
(dotyczy dostawy do szkoły)   
realizacja zamówień złożonych po 25 sierpnia może ulec wydłużeniu
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia 

Muzyka SP 7 Lekcja muzyki Podr. używany Zobacz większe

Muzyka SP 7 Lekcja muzyki Podr. używany

Używane

Zdjęcie wydawcy ! Podręcznik w stanie dobrym, (podpisany przez poprzedniego użytkownika, ze względu na RODO podpis został usunięty(ślad lub brak strony tytułowej). Nie wpływa to na zawartość merytoryczną podręcznika

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

0,00 zł brutto

Opis

WydawnictwoNowa Era
AutorzyMonika Gromek, Grażyna Kilbach
Data wydania2017
Typpodręcznik

Więcej informacji

Zdjęcie wydawcy ! Podręcznik w stanie dobrym, (podpisany przez poprzedniego użytkownika, ze względu na RODO podpis został usunięty(ślad lub brak strony tytułowej). Nie wpływa to na zawartość merytoryczną podręcznika