NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Obniżka! Punkt. Język niemiecki. Podręcznik. Klasa 5. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę (z CD audio) Zobacz większe

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

WydawnictwoWSIP
AutorzyAnna Potapowicz
Data wydania2016

Punkt to podręcznik idealnie dopasowany do potrzeb i zainteresowań uczniów szkoły podstawowej. Zapewnia systematyczny rozwój wszystkich sprawności językowych, przygotowuje do aktywnego posługiwania się językiem niemieckim w codziennej komunikacji. Umiejętność rozumienia ze słuchu oraz poprawnej wymowy jest kształcona dzięki nagraniom, rymowankom i piosenkom, a dialogi na CD oraz w podręczniku odpowiadają realnym sytuacjom komunikacyjnym i zostały zrealizowane przez rodzimych użytkowników języka niemieckiego.

Najważniejsze zalety podręcznika Punkt  to:

• zabawne ilustracje, piosenki, kolędy, rymowanki i zabawy językowe, które motywują dzieci do nauki;
  • kolorowe, urozmaicone ćwiczenia, utrwalające nowe umiejętności;
  • przystępne, poprzedzone wieloma przykładami wprowadzanie zagadnień gramatycznych;
  • dodatkowe ćwiczenia wyrównawcze;
  • ciekawe informacje związane z kulturą i zwyczajami krajów niemieckojęzycznych.

CD audio dołączone do podręcznika zawiera nagrania umożliwiające kształcenie umiejętności rozumienia ze słuchu oraz poprawnej wymowy i akcentuacji.

Podręcznik Punkt. Klasa 5 został przystosowany do nowych wymagań MEN obowiązujących w szkołach podstawowych od września 2015 r.