Planeta Nowa Podręcznik do geografii dla klasy 8 Zobacz większe

Planeta Nowa Podr. do geografii dla klasy 8

Podręcznik „Planeta Nowa” przeznaczony do nauczania geografii w klasie ósmej szkoły podstawowej zawiera treści dotyczące geografii regionalnej świata (Azja, Afryka, Ameryka, Australia i obszary okołobiegunowe).

AutorzyTomasz Rachwał, Dawid Szczypiński
Data wydania2018

.

Podręcznik do geografii „Planeta Nowa” dla klasy ósmej pozwala w przystępny sposób opanować wiedzę na temat geografii regionalnej świata.

• Ułatwia zrozumienie i skuteczne zapamiętanie złożonych procesów i zależności z geografii fizycznej dzięki atrakcyjnym infografikom oraz dużym i czytelnym ilustracjom.
  • Kształci umiejętność analizy oraz interpretacji map dzięki wielu czytelnym mapom tematycznym.
  • Ułatwia porządkowanie wiedzy i powtórzenie wiadomości przed sprawdzianami dzięki Podsumowaniom oraz testom Sprawdź się!
  • Rozbudza pasję poznawania świata przez prezentację ciekawostek oraz wspaniałych fotografii z różnych zakątków globu na stronach Oczami podróżnika.