Mit links. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Część 2 Zobacz większe

Mit links. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Część 2 klasy p.Złotnik

Zeszyt ćwiczeń Mit link 2 to integralna część kursu niezbędna do przećwiczenia i utrwalenia materiału z podręcznika.

Każdej stronie z podręcznika odpowiadają dwie strony zadań w zeszycie ćwiczeń. Oprócz materiału utrwalającego i zadań gramatycznych o stopniowanej trudności, w zeszycie ćwiczeń znajdują się także dodatkowe sekcje powtórzeniowe oraz gramatyczne.

Ostatnie egzemplarze!

WydawnictwoPearson