część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

PP Edukacja dla bezpieczeństwa. Podręcznik. Operon Zobacz większe

PP Edukacja dla bezpieczeństwa. Podręcznik. Operon

Ten produkt nie występuje już w magazynie

WydawnictwoOperon
AutorzyBarbara Boniek, Andrzej Kruczyński
Data wydania2019

W podręczniku starannie dobrano treści merytoryczne, a także w przystępny i przejrzysty sposób przedstawiono zasady reagowania w sytuacjach różnorodnych zagrożeń, które mogą wydarzyć się na co dzień. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa to pewnego rodzaju poradnik przydatny w życiu każdego z nas. Jednocześnie stanowi kompleksowe podsumowanie treści edukacji zdrowotnej.