część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

WOS SP 8 Dziś i jutro Podr. NE Zobacz większe

WOS SP 8 Dziś i jutro Podr. NE

dziś i jutro to podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla szkoły podstawowej, który w przystępnej formie przedstawia informacje dotyczące zagadnień społecznych, ustroju Rzeczypospolitej, samorządu terytorialnego, praw człowieka i spraw międzynarodowych.
Wzbudza zainteresowanie przedmiotem dzięki atrakcyjnym rozwiązaniom graficznym oraz dużej liczbie infografik i schematów.
Kształtuje aktywną postawę obywatelską poprzez różnorodne ćwiczenia zamieszczone po każdym temacie.
Rozwija umiejętność pracy ze źródłami za pomocą ćwiczeń, testów oraz elementu Fakty i opinie.
Ułatwia samodzielne powtarzanie wiadomości dzięki Podsumowaniom po każdym rozdziale.