część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Fizyka LO 2. Zrozumieć fizykę. Maturalne karty pracy. Zobacz większe

PP Fizyka LO 2. Zrozumieć fizykę. Maturalne karty pracy. ZR NE

Fizyka LO 2. Zrozumieć fizykę. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony 2020 szkoła ponadpodstawowa

Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu rozszerzonego „Zrozumieć fizykę” cz. 2 zawierają zadania skorelowane z zagadnieniami wprowadzanymi w kolejnych działach podręcznika i umożliwiają systematyczne przygotowania do matury.

Umożliwiają systematyczną naukę rozwiązywania różnych typów zadań dzięki Przykładom rozwiązanych zadań i zadaniom do nich analogicznym, wskazówkom oraz odpowiedziom do wybranych zadań.
Ułatwiają utrwalanie i sprawdzanie poziomu wiedzy i umiejętności dzięki zróżnicowanym zadaniom maturalnym różnego typu pogrupowanym w działy, zgodnie z układem treści podręcznika, zestawowi zadań maturalnych z odpowiedziami oraz schematem punktowania, a także zadaniom CKE.
Ułatwiają kształcenie umiejętności przeprowadzania i analizowania doświadczeń dzięki Dziennikowi laboratoryjnemu po każdym dziale oraz zadaniom typu doświadczalnego.