część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Biologia 2. Podręcznik dla szkoły branżowej 2020 Zobacz większe

SB Biologia 2. Podręcznik dla szkoły branżowej Operon

Biologia 2. Podręcznik dla szkoły branżowej 2020

Biologia 2. Podręcznik podręcznik dla uczniów szkoły branżowej I stopnia absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej
Podręcznik Biologia 2 został przygotowany dla uczniów drugiej klasy szkoły branżowej I stopnia. Tom drugi zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i uwzględnia jedną godzinę nauczania w tygodniu.
Autorki przedstawiły opis budowy i funkcji organizmu człowieka oraz przegląd układów od pokarmowego aż po rozrodczy. Podręcznik zawiera tylko niezbędne wiadomości ujęte w jasno zaprezentowanych tematach. Atutem publikacji są eksperymenty i obserwacje umożliwiające zrozumienie zagadnień biologicznych. Tabele i wykresy oraz ikony na marginesach pozwalają na sprawne usystematyzowanie najważniejszych wiadomości.