część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Informatyka LO 2. Podręcznik. Zakres podstawowy Zobacz większe

Informatyka LO 2. Podręcznik. Zakres podstawowy

Informatyka LO 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Linia I 2020 dla szkół ponadpodstawowych

Informatyka 2. Zakres podstawowy. Podręcznik podręcznik dla uczniów liceum i technikum
Podręcznik Informatyka 2. Zakres podstawowy został przygotowany dla uczniów klas drugich liceów ogólnokształcących i techników. Jest kontynuacją popularnego i chętnie wybieranego tomu pierwszego. Zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej.
Autor przybliża funkcjonalność wybranych aplikacji, poszerza wiedzę dotyczącą baz danych, programowania stron internetowych i programowania z użyciem kodu. Publikacja zawiera liczne schematy, rysunki i zrzuty ekranu pełniące funkcje tutoriali. Propozycje ćwiczeń rozwijają zdobyte umiejętności i dają podstawę do samodzielnego poszerzania wiedzy z przedmiotu.