część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Chemia LO 2. Podręcznik. Zakres podstawowy 2020 Zobacz większe

PP Chemia LO 2. Podręcznik. ZP 2020 Operon

Chemia LO 2. Podręcznik. Zakres podstawowy 2020

Podręcznik "Chemia 2. Zakres podstawowy" został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i uwzględnia zwiększenie wymiaru godzin nauczania do dwóch w tygodniu.

Ważną rolę w podręczniku, obok wiadomości ze świata chemii, odgrywają liczne doświadczenia, obserwacje i wnioski z nich płynące. Umiejętności obliczania uczeń może kształcić, śledząc rozwiązania przykładowych zadań. Ponadto aby uczeń szybko opanował materiał, w podręczniku zawarto bloki: Podsumowanie lekcji oraz Podsumowania przed sprawdzianem. Dzięki nim każdy uczeń zweryfikuje i samodzielnie oceni swoje postępy w nauce.