część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Zbiór zadań z chemii kl.7 Zobacz większe

Zbiór zadań z chemii kl.7 ( druk około 15 września)

Seria Chemia dla klas 7 i 8 – napisana specjalnie do nowej podstawy programowej – w przyjazny i ciekawy sposób wprowadza uczniów w świat wiedzy chemicznej.

Zgodnie z założeniami podstawy programowej, według której powstała, przedstawia kolejne działy ze szczególnym uwzględnieniem doświadczalnej części przedmiotu.

Ostatnie egzemplarze!