część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Informatyka LO 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony 2020 Zobacz większe

Informatyka LO 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony 2020

Informatyka LO 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony 2020

Podręcznik "Informatyka 2. Zakres rozszerzony" został przygotowany dla uczniów liceów ogólnokształcących i techników. Zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i skutecznie przygotować się do matury.

Autorzy publikacji skupili się w tym tomie na rozszerzeniu wiedzy już poznanej wcześniej, w tym sieciach komputerowych czy aplikacjach, a także poprzez bazy danych przechodzą do nowych praktycznych umiejętności, jak programowanie stron i algorytmy. Podręcznik zawiera liczne ćwiczenia praktyczne i polecenia o różnym stopniu trudności umożliwiające zweryfikowanie poziomu opanowania materiału. Podsumowania po każdej lekcji i po dziale umożliwiają sprawne powtarzanie wiadomości.

Podręcznik do informatyki, zakres rozszerzony składa się z 6 działów:

• Sieci komputerowe
  • Opracowania rozwiązań problemów za pomocą wybranych aplikacji
  • Rozwijanie kompetencji społecznych
  • Bazy danych