część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Kak raz 2 Zobacz większe

Kak raz 2

Kak raz 2

Zeszyt ćwiczeń - Szkoła ponadpodstawowa

Ćwiczenia wykorzystują zabawę jako formę nauki, dlatego oprócz standardowych poleceń znajdziemy krzyżówki, węże wyrazowe, zagadki i rebusy.

Dodatkowo, w publikacji zamieszczono wiele zadań typu maturalnego np. zadania na rozumienie ze słuchu i rozumienie tekstu pisanego: prawda-fałsz, dopasowanie, wybieranie właściwej reakcji / właściwej odpowiedzi, wypełnianie luk odpowiednimi zdaniami; znajomość środków językowych: wybieranie właściwego słowa, tworzenie poprawnej formy słowa, tłumaczenie zwrotów/wyrażeń; tworzenie wypowiedzi pisemnej: artykuł, rozprawka, e-mail; wypowiedź ustna: np. opisywanie zdjęcia.

We wszystkich ćwiczeniach są  kształcone podstawowe sprawności językowe. Na końcu każdego rozdziału znajduje się sekcja z ćwiczeniami powtórzeniowymi.

• TytułKak raz 2
  • AutorzyOlga Tatarchyk