część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Biologia na czasie 2 Zobacz większe

PP Biologia na czasie 2 Podręcznik ZP

Biologia na czasie 2

Data wydania2020

• Zawiera treści dotyczące budowy i funkcjonowania organizmu człowieka zilustrowane atrakcyjnymi infografikami, dzięki którym łatwiej jest je zrozumieć.
  • Pozwala łatwo zapamiętać objawy, sposoby diagnostyki oraz profilaktykę chorób.
  • Odwołuje się do życia codziennego poprzez tematy poruszane w elementach O tym się mówi! oraz Bliżej życia.
  • Podpowiada, jak zapamiętać ważne wiadomości dzięki elementowi Jest na to sposób.
  • Umożliwia szybkie utrwalenie i sprawdzenie wiedzy przed klasówką, dzięki podsumowaniom po lekcji i po dziale oraz zadaniom powtórzeniowym.
  • TytułBiologia na czasie 2
  • AutorzyAnna Helmin, Jolanta Holeczek