część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Krok w przedsiębiorczość Zobacz większe

PP Krok w przedsiębiorczość. Zeszyt ćwiczeń NE

Nowy zeszyt ćwiczeń „Krok w przedsiębiorczość” pomaga skutecznie kształcić przede wszystkim umiejętności praktyczne, takie jak poprawne wypełnianie formularzy i dokumentów księgowych czy wykonywanie obliczeń niezbędnych w prowadzeniu własnej działalności. Umożliwia także wykształcenie przydatnych umiejętności związanych z wejściem uczniów na rynek pracy.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Data wydania2020
TypĆWICZENIA

Unikatowa forma zeszytu ćwiczeń:

• pomaga szybko utrwalić najważniejsze zagadnienia z podstaw przedsiębiorczości,
  • ułatwia kształcenie umiejętności wyszukiwania informacji w różnych źródłach oraz analizowania związków przyczynowo-skutkowych,
  • pozwala kształcić umiejętności praktyczne dzięki zadaniom W praktyce odwołującym się do sytuacji z życia codziennego,
  • rozbudza zainteresowanie uczniów przedmiotem poprzez element Krzyżówki umieszczony po każdym rozdziale.