część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Historia LO 2 Poznać przeszłość Podr. ZP w.2020 NE Wy Zobacz większe

PP Poznać przeszłość 2 Historia Podr. ZP w.2020 NE

Poznać przeszłość

Data wydania2020

• Obejmuje materiał z zakresu epoki nowożytnej.
  • Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje.
  • Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi statystycznymi, dzięki wykorzystaniu wielu rodzajów źródeł opatrzonych zadaniami
  • Rozwija zainteresowanie przedmiotem m.in. za pomocą elementów Symbole epoki i To budzi kontrowersje oraz propozycji dodatkowych publikacji książkowych.
  • Ułatwia przygotowanie do sprawdzianów dzięki przejrzystym
    • Opis seriiSeria „Poznać przeszłość” w kompleksowy sposób przedstawia w ujęciu chronologicznym najważniejsze wydarzenia z dziejów powszechnych i Polski od starożytności po początek XXI w. Prezentuje historię jako atrakcyjną dziedzinę nauki i zachęca do poznawania przeszłości.
    • TytułPoznać przeszłość 2
    • AutorzyAdam Kucharski, Aneta Niewęgłowska