część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Matematyka SP 4 Z Plusem Zbiór zadań GWO Zobacz większe

Matematyka SP 4 Z Plusem Zbiór zadań GWO

Ostatnie egzemplarze!

WydawnictwoGWO

Zmodernizowana wersja zbioru zadań została dostosowana do nowego podręcznika dla 4 klasy szkoły podstawowej (wydanie 2015).
Książka zawiera zadania o różnym stopniu trudności, zarówno dla uczniów słabszych, jak i uzdolnionych. Każdy dział kończą: praca badawcza, zadania rachunkowe, łamigłówki oraz test sprawdzający.
Na końcu publikacji zamieściliśmy 7 zestawów zadań przygotowujących do sprawdzianu w 6 klasie.