część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Super Minds 1 Student's Book with DVD-ROM Zobacz większe

Super Minds 1 Student's Book with DVD-ROM

Super Minds systematically enhances students' thinking skills with activities specifically designed to train their memory and improve their concentration.

WydawnictwoCambridge University Press
Autorzy Gunter Gerngross Herbert Puchta Peter Lewis-Jones
Data wydania2020

Your students will love the crafts activities and guided visualisation exercises along with total physical response activities. These are designed to kindle the imagination and make learning English an enjoyable and creative experience for all.