Fizyka SP 7 Z Plusem ćwiczenia GWO Zobacz większe

WydawnictwoGWO
AutorzyK. Horodecki, A. Ludwikowski
Data wydania2017

Zeszyt ćwiczeń pomaga dobrze zrozumieć i utrwalić materiał omówiony w podręczniku. Do każdego tematu z podręcznika przewidziano jedno ćwiczenie do wykonania w trakcie lekcji oraz zestaw zadań będących propozycją pracy domowej. Zeszyt zawiera także opisy doświadczeń, które można wykorzystać na dodatkowej lekcji lub polecić uczniom do zrobienia w domu. Każdy dział kończy się zestawem zadań powtórkowych.