Między nami. Podręcznik. 6 Zobacz większe

Między nami. Podręcznik. 6

Podręcznik dla klasy 6 z serii Między nami kontynuuje model kształcenia znany z klas 4 i 5 .

WydawnictwoGWO
AutorzyAgnieszka Łuczak, Anna Murdzek, Kamila Krzemieniewska-Kleban
Data wydania2019

Podręcznik dla klasy 6 z serii Między nami kontynuuje model kształcenia znany z klas 4 i 5 (którego ciąg dalszy ma miejsce w klasach 7 i 8). Wraz z książką dla klasy 6 seria podręczników jest już kompletna.

Każdy temat w podręczniku jest gotową jednostką lekcyjną, integrującą treści literackie, językowe i kulturowe. Dobór ciekawych tekstów zachęca uczniów do czytania. Niektóre utwory dostępne są w wersji audio – można ich słuchać za pomocą smartfona.