część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Matematyka z plusem 6. Ćwiczenia. Liczby i wyrażenia algebraiczne. Część 2. Wersja A. Na rok szkolny 2019/2020 Zobacz większe

Matematyka z plusem 6. Ćwiczenia.cz.3 Liczby i wyrażenia algebraiczne. Wersja A.

WydawnictwoGWO
Data wydania2019
TypĆWICZENIA

Zeszyty ćwiczeń zawierają taką liczbę zadań, by zapewnić najbardziej efektywną naukę przedmiotu i umożliwić pełną realizację podstawy programowej. Ćwiczenia w wersji A przeznaczone są dla nauczycieli, którzy chcą korzystać ze sprawdzonych metod nauczania na najwyższym poziomie.
Zeszyty są dostosowane do zawartości nowego podręcznika.