Arriba 2. Podręcznik + ćwiczenia Zobacz większe

Arriba 2. Podręcznik + ćwiczenia

Ostatnie egzemplarze!

Arriba 2. Podręcznik + Ćwiczenia Arriba to nowa seria podręczników do nauki języka hiszpańskiego, która narodziła się aby uczynić naukę ciekawszą i bardziej atrakcyjną dla ucznia. Podręcznik stara się również, w miarę możliwości, ułatwić i uprzyjemnić pracę nauczycielowi.

Podręcznik został stworzony przede wszystkim z myślą o polskich uczniach, ponieważ został napisany w tym kraju przez lektorów, którzy pracują tu od wielu lat. Zawiera on wiele odniesień, postaci i nawiązań kulturowych dotyczących Polski.

Kurs Arriba został opracowany zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego, dzięki czemu każda z książek to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako języka obcego, składający się z dwunastu rozdziałów. Znajdziemy w nim wszystko, co niezbędne, aby lekcje stały się proste i przyjemne: tematy do konwersacji, gry, ciekawą historię oraz jasne i przystępne wyjaśnienie gramatyki wraz z ćwiczeniami ułatwiającymi jej przyswojenie.

Wśród zalet naszego kursu języka hiszpańskiego dla obcokrajowców należy wyróżnić:

Jasno i przystępnie wyjaśniona gramatyka. Zróznicowane ćwiczenia dostosowane do różnych sposobów przyswajania wiedzy. Równowaga między gramatyką, słownictwem, pracą własną ucznia i interakcją. Nagrania zrealizowane przez osoby, których językiem ojczystym jest hiszpański. Historia, która łączy wszystkie rozdziały. Prosta i ciekawa szata graficzna. Przedstawienie zagadnień kulturowych Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Liczne materiały dodatkowe dostępne na stronie internetowej www.editnos.com.