PP Matematyka 2 Zbiór zadań ZR Pazdro Zobacz większe

Przedsprzedaż-wysyłka po 4.09.PP Matematyka 2 Zbiór zadań ZR Pazdro

Matematyka. Zbiór zadań. Klasa 2. Liceum, technikum. Zakres rozszerzony

Ten produkt nie występuje już w magazynie

WydawnictwoOficyna Edukacyjna
Autorzy Kurczab Marcin , Kurczab Elżbieta , Świda Elżbieta
Data wydania2020
Typzbiór

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do nowego, 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (zgodnym z nową podstawą programową, która obowiązuje w szkołach od września 2019 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie.

Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu trudności. Bogactwo i charakter zgromadzonych zadań umożliwi każdemu nauczycielowi stosowny wybór zadań do rozwiązania na lekcjach, do prac domowych, do ćwiczeń kontrolnych.

Po każdym rozdziale zamieszczono test sprawdzający oraz zadania powtórzeniowe, a na końcu zbioru podano wskazówki i odpowiedzi do zadań.