PP W centrum uwagi 2 WOS Podręcznik ZP Zobacz większe

PP W centrum uwagi 2 WOS Podręcznik ZP

Wiedza o społeczeństwie. W centrum uwagi. Podręcznik. Klasa 2. Liceum i technikum. Zakres podstawowy

Autorzy Czechowska Lucyna , Janicki Arkadiusz
Data wydania2020

• Prezentuje treści przedmiotowe w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób dzięki uporządkowanej i atrakcyjnej szacie graficznej.
  • Rozbudza zainteresowanie przedmiotem przez zastosowanie interesujących przykładów nawiązujących do życia codziennego oraz atrakcyjnych infografik.
  • Umożliwia samodzielne utrwalanie wiedzy z wykorzystaniem czytelnych podsumowań po rozdziałach.
  • Pozwala kształcić przydatne w życiu umiejętności, takie jak analiza danych statystycznych, tekstów naukowych i publicystycznych oraz przekazów medialnych, a także prezentowanie własnego stanowiska w dyskusji.
  • Zawiera tekst Konstytucji RP oraz Konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności, dzięki czemu uczeń w każdej chwili może skorzystać z tych aktów prawnych.