NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
WOS SP 8 Dziś i jutro Podr. NE Zobacz większe

WOS SP 8 Dziś i jutro Podr. NE

Ostatnie egzemplarze!

dziś i jutro to podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla szkoły podstawowej, który w przystępnej formie przedstawia informacje dotyczące zagadnień społecznych, ustroju Rzeczypospolitej, samorządu terytorialnego, praw człowieka i spraw międzynarodowych.
Wzbudza zainteresowanie przedmiotem dzięki atrakcyjnym rozwiązaniom graficznym oraz dużej liczbie infografik i schematów.
Kształtuje aktywną postawę obywatelską poprzez różnorodne ćwiczenia zamieszczone po każdym temacie.
Rozwija umiejętność pracy ze źródłami za pomocą ćwiczeń, testów oraz elementu Fakty i opinie.
Ułatwia samodzielne powtarzanie wiadomości dzięki Podsumowaniom po każdym rozdziale.