SZANOWNI PAŃSTWO  ! 
NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)  
 
Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Informatyka LO 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony 2020 Zobacz większe

Informatyka LO 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony 2020

Nowy produkt

Informatyka LO 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony 2020

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

49,50 zł brutto

Więcej informacji

Podręcznik "Informatyka 2. Zakres rozszerzony" został przygotowany dla uczniów liceów ogólnokształcących i techników. Zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i skutecznie przygotować się do matury.

Autorzy publikacji skupili się w tym tomie na rozszerzeniu wiedzy już poznanej wcześniej, w tym sieciach komputerowych czy aplikacjach, a także poprzez bazy danych przechodzą do nowych praktycznych umiejętności, jak programowanie stron i algorytmy. Podręcznik zawiera liczne ćwiczenia praktyczne i polecenia o różnym stopniu trudności umożliwiające zweryfikowanie poziomu opanowania materiału. Podsumowania po każdej lekcji i po dziale umożliwiają sprawne powtarzanie wiadomości.

Podręcznik do informatyki, zakres rozszerzony składa się z 6 działów:

  • Sieci komputerowe
  • Opracowania rozwiązań problemów za pomocą wybranych aplikacji
  • Rozwijanie kompetencji społecznych
  • Bazy danych
  • Programowanie stron internetowych
  • Algorytmy i programowanie