Podstawy przedsiębiorczości LO 2 Zobacz większe

Podstawy przedsiębiorczości LO 2

Podstawy przedsiębiorczości LO 2. Podręcznik. Zakres podstawowy 2020

Podręcznik Podstawy przedsiębiorczości 2. Zakres podstawowy został przygotowany dla uczniów trzeciej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Jest kontynuacją popularnego i chętnie wybieranego do nauki tomu pierwszego. Zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej.

Autorzy przede wszystkim skupili się na świadomym i przydatnym w życiu codziennym kształtowaniu u ucznia kompetencji z zakresu przedsiębiorczości. W tomie drugim przekazują wiedzę na temat zatrudnienia, prowadzenia przedsiębiorstwa i etyki w biznesie. Prezentowane materiały wzbogacają cytaty z zakresu prawa i propozycje projektów. Podręcznik zawiera ponadto materiały powstałe we współpracy z rządowym Biurem Rzecznika Finansowego.