Biologia na czasie 2 Zobacz większe

PP Biologia na czasie 2 KP ZR

Biologia na czasie 2

Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres rozszerzony

Data wydania2020

• Oswajają z formą zadań maturalnych dzięki zadaniom typu maturalnego uporządkowanym według działów i tematów z podręcznika.
  • Kształcą najważniejszą umiejętność udzielania odpowiedzi odpowiednich do danego typu polecenia dzięki elementowi Jak rozumieć polecenia?
  • Pomagają kształcić umiejętność rozwiązywania zadań przez praktyczne wskazówki zawarte w Przykładach.
  • Pomagają wyćwiczyć umiejętności często sprawdzane na maturze dzięki zadaniom CKE do każdego działu zawartym w elemencie To było na maturze!
  • Umożliwiają przekrojowe sprawdzenie swojej wiedzy i umiejętności po klasie 2 za pomocą Zestawu maturalnego zamieszczonego na końcu publikacji.
  • TytułBiologia na czasie 2
  • AutorzyDawid Kaczmarek, Tomasz Otręba, Renata Stencel, Anna Tyc