NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Obniżka! Biologia na czasie 2 Zobacz większe

PP Biologia na czasie 2 Podręcznik ZP

Biologia na czasie 2

Data wydania2020

• Zawiera treści dotyczące budowy i funkcjonowania organizmu człowieka zilustrowane atrakcyjnymi infografikami, dzięki którym łatwiej jest je zrozumieć.
  • Pozwala łatwo zapamiętać objawy, sposoby diagnostyki oraz profilaktykę chorób.
  • Odwołuje się do życia codziennego poprzez tematy poruszane w elementach O tym się mówi! oraz Bliżej życia.
  • Podpowiada, jak zapamiętać ważne wiadomości dzięki elementowi Jest na to sposób.
  • Umożliwia szybkie utrwalenie i sprawdzenie wiedzy przed klasówką, dzięki podsumowaniom po lekcji i po dziale oraz zadaniom powtórzeniowym.
  • TytułBiologia na czasie 2
  • AutorzyAnna Helmin, Jolanta Holeczek