NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Prosto do matury 2 Zobacz większe

PP Matematyka Prosto do matury 2 podręcznik ZPR 2020

PP Matematyka Prosto do matury 2 podręcznik ZPR 2020

Data wydania2020

Informacje dodatkowe

• Opis seriiSeria „Prosto do matury” to podręczniki do matematyki ze zbiorem zadań, napisane zrozumiale i z zachowaniem rzetelności i precyzji języka matematycznego. Dzięki przystępnemu przekazowi, wielu rozwiązanym przykładom oraz bardzo dużej puli zadań doskonale sprawdza się podczas samodzielnej nauki. Uwzględnia potrzeby uczniów po ośmioletniej szkole podstawowej.
  • TytułProsto do matury 2
  • AutorzyMaciej Antek, Krzysztof Belka, Piotr Grabowski