New English Adventure PL Starter AB +Song CD ćwiczenia Zobacz większe

WydawnictwoPEARSON
AutorzyPR ZBIOROWA
TypĆWICZENIA

New English Adventure Starter zabierze dzieci w podróż po magicznym świecie Disneya, w którym czeka je niezwykła przygoda z językiem angielskim. Kurs docenią także nauczyciele i rodzice, ponieważ uwzględnia on realia polskiej zerówki, wymagania programowe, a przede wszystkim zróżnicowane potrzeby 5- i 6-latków. Aż pół miliona polskich dzieci uczyło się angielskiego z serii English Adventure.

O zaangażowanie uczniów zadbają ulubieni bohaterowie, znani dzieciom z kinowych hitów studia Disney Pixar oraz Myszka Miki, Minnie i Goofy. Ci ostatni towarzyszą uczniom w komiksowych historyjkach, które konsolidują materiał z każdego rozdziału. Wiodące postacie prowadzą maluchy przez kolejne części kursu, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa. Poziom motywacji jest bardzo wysoki i zostaje utrzymany także podczas powtórek w domu dzięki bogatej obudowie:
  • dołączonej do każdej książki ucznia płycie DVD z fragmentami filmów Disneya,
  • dołączonej do kolorowego zeszytu ćwiczeń płycie audio z melodyjnymi piosenkami i nagranymi historyjkami Mikiego i przyjaciół,
  • plakatom, kartom obrazkowym oraz z historyjkami.