Mach mit! neu 2 Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 5 + 2CD Zobacz większe

Mach mit! neu 2 Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 5 + 2CD

Ostatnie egzemplarze!

WydawnictwoPWN
Data wydania2019

Mach mit! Neu” to nowoczesny kurs języka niemieckiego dla uczniów szkoły podstawowej, który sprawia, że przyswajanie umiejętności komunikacyjnych jest efektywne i przyjemne. Druga część podręcznika jest przeznaczona dla uczniów V klasy, którzy kontynuują naukę w ramach tego programu dydaktycznego. Pozwala ona poszerzyć kompetencje w zakresie słownictwa i poprawności gramatycznej we wszystkich obszarach. Materiały zostały przygotowane na poziomie A1-A2.

Książka „Mach mit! 2 neu. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy V szkoły podstawowej”:

• zawiera 6 rozdziałów tematycznych, podzielonych na 9 jednostek lekcyjnych i 1 jednostkę powtórzeniową,
  • jest wzbogacona o 2 lekcje realioznawcze oraz praktyczny słownik i listę zwrotów z całego podręcznika,