SZANOWNI PAŃSTWO  ! 
NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)  
 
Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
PP Zbiór zadań z chemii do liceum i technikum ZR Pazdro Zobacz większe

PP Zbiór zadań z chemii do liceum i technikum ZR Pazdro

Nowy produkt

Nowe wydanie zbioru, zmienionego i rozszerzonego, polecamy zarówno absolwentom szkół podstawowych, jak i absolwentom gimnazjów.

Więcej szczegółów

37 Przedmioty

35,64 zł brutto

Opis

WydawnictwoOficyna Edukacyjna
AutorzyKrzysztof M. Pazdro Anna Rola-Noworyta
Data wydania2019
Typpodręcznik

Więcej informacji

Obejmuje wszystkie wymagania programowe kształcenia chemii w zakresie rozszerzonym, ujęte w dotychczasowej podstawie programowej oraz w nowej podstawie dla liceów i techników, obowiązującej w tych szkołach od września 2019 r.

Do zbioru dodano nowe zadania w kilku istniejących rozdziałach (zwłaszcza w zakresie chemii organicznej), a także nowe rozdziały: Chemia wokół nas i Elementy ochrony środowiska. Stosowaną dotychczas systematyczną i zwyczajową nomenklaturę związków nieorganicznych, zalecaną przez PTChem, zmieniono na powszechnie przyjętą nomenklaturę opartą na systemie Stocka. Przeredagowano również formę poleceń występujących w zadaniach – z bezokolicznikowej na osobową.