Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik. Zobacz większe

PP Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik. NE

AutorzyZbigniew Makieła, Tomasz Rachwał
Data wydania2019

Nowy podręcznik Krok w przedsiębiorczość zawiera sprawdzone i cenione rozwiązania, a także nowe elementy, które ułatwiają kształcenie kluczowych umiejętności z zakresu podstaw przedsiębiorczości. Dzięki temu podręcznik odpowiada na potrzeby młodzieży i ułatwia jej start w dorosłe życie.

• Ułatwia zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce dzięki takiemu elementowi jak Przykład.
  • Umożliwia poznanie zróżnicowanych opinii na temat ważnych zagadnień ekonomicznych dzięki fragmentom tekstów źródłowych zamieszczonych w elemencie O tym się mówi!.
  • Kształci krok po kroku umiejętność wykonywania obliczeń ekonomicznych dzięki samouczkom Policz to!.
  • Umożliwia rzetelne powtórzenie wiedzy z poszczególnych rozdziałów za pomocą Podsumowań.