SZANOWNI PAŃSTWO  ! 
NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)  
 
Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia 
Check Your Vocabulary for Academic English Zobacz większe

Check Your Vocabulary for Academic English-kl. dwujęzyczna

Nowy produkt

Idealna dla uczniów, którzy chcą opanować podstawowe słownictwo akademickie, potrzebne do kontynuacji nauki w języku angielskim na uczelniach wyższych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

73,00 zł brutto

Opis

WydawnictwoMcmillan
Typpodręcznik

Więcej informacji

Check Your Vocabulary to seria praktycznych zeszytów ćwiczeń, która powstała po to, aby pomóc uczniom w lepszym przygotowaniu się do popularnych egzaminów zewnętrznych z języka angielskiego. Doskonale nadaje się zarówno do wykorzystania w klasie jako materiał uzupełniający zajęcia, jak i do samodzielnej pracy w domu. Każdy zeszyt wszechstronnie rozwija wymagane na egzaminie słownictwo, zarówno z zakresu General English, jak i z poszczególnych tematów egzaminacyjnych, a także utrwala związane z nimi zagadnienia gramatyczne i użycie słów, doskonaląc ich rozumienie, wymowę i poprawny zapis. Przejrzysty układ i klucz z wyjaśnieniami sprawiają, że z podręczników korzysta się łatwo i przyjemnie.