NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Check Your Vocabulary for Academic English Zobacz większe

Check Your Vocabulary for Academic English-kl. dwujęzyczna

Idealna dla uczniów, którzy chcą opanować podstawowe słownictwo akademickie, potrzebne do kontynuacji nauki w języku angielskim na uczelniach wyższych.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

WydawnictwoMcmillan

Check Your Vocabulary to seria praktycznych zeszytów ćwiczeń, która powstała po to, aby pomóc uczniom w lepszym przygotowaniu się do popularnych egzaminów zewnętrznych z języka angielskiego. Doskonale nadaje się zarówno do wykorzystania w klasie jako materiał uzupełniający zajęcia, jak i do samodzielnej pracy w domu. Każdy zeszyt wszechstronnie rozwija wymagane na egzaminie słownictwo, zarówno z zakresu General English, jak i z poszczególnych tematów egzaminacyjnych, a także utrwala związane z nimi zagadnienia gramatyczne i użycie słów, doskonaląc ich rozumienie, wymowę i poprawny zapis. Przejrzysty układ i klucz z wyjaśnieniami sprawiają, że z podręczników korzysta się łatwo i przyjemnie.