Schritte international Neu 1 Zobacz większe

Schritte international Neu 1 Podręcznik

AutorzyDaniela Niebisch, Sylvette Penning-Hiemstra, Franz Specht, Monika Bovermann, Angela Pude, Monika Reimann, Sławomira Kołsut
Data wydania2019

Schritte international neu jest nową edycją znanego wszystkim kursu Schritte international. Czym różni się nowa edycja od wcześniejszej ? Schritte international neu zawiera kompletnie nowy layout i Fotohörgeschichten, nowością jest także sekcja Zwischendurch mal zawierająca szeroką gamę zadań dodatkowych, indywidualizujących pracę na lekcji w postaci małych zadań nawiązujących do projektów, filmów czy piosenek. Całkowicie nowe są również filmy i aplikacja na smartfony i tablety. Schritte international neu daje kursantom nie tylko możliwość opanowania języka codziennego, przygotowuje do funkcjonowania językowego również w środowisku zawodowym.