Oblicza geografii 1 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres rozszerzony Zobacz większe

PP Oblicza geografii 1 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum, ZR, NE

AutorzyRoman Malarz, Marek Więckowski, Paweł Kroh
Data wydania2019

• Ułatwia przygotowanie do matury dzięki elementowi Sposób na zadania umieszczonemu na końcu każdego rozdziału.
  • Umożliwia samodzielne nabywanie najważniejszych umiejętności geograficznych dzięki samouczkom Krok po kroku.
  • W ciekawy sposób wyjaśniania trudne zjawiska i procesy geograficzne dzięki atrakcyjnym i czytelnym infografikom, rysunkom oraz fotografiom.
  • Umożliwia szybkie i skuteczne powtórki przed sprawdzianami i  kartkówkami dzięki elementom Podsumowanie, Test sprawdzający oraz Zadania powtórzeniowe.
  • Wzbudza zainteresowanie geografią dzięki elementowi Spojrzenie z bliska oraz licznym ciekawostkom Czy wiesz, że…