Biologia na czasie 1 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres rozszerzony Zobacz większe

PP Biologia na czasie 1 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres rozszerzony

Pomaga kształcić umiejętność analizy procesów dzięki przejrzystym infografikom.

Ostatnie egzemplarze!

AutorzyMarek Guzik, Ryszard Kozik, Renata Matuszewska, Władysław Zamachowski
Data wydania2019

• Pomaga kształcić umiejętność analizy procesów dzięki przejrzystym infografikom.
  • Kształci umiejętność analizy doświadczeń biologicznych za pomocą samouczków Krok po krokuObserwacji i Doświadczeń.
  • Pomaga w uporządkowaniu wiadomości z danego działu dzięki przekrojowemu ujęciu treści w postaci tabel, schematów i wykresów.
  • Kształci umiejętność rozwiązywania zadań typu maturalnego dzięki praktycznym wskazówkom zawartym w Jest na to sposób.
  • Pomaga wyćwiczyć umiejętność udzielania odpowiedzi do określonych typów poleceń dzięki zadaniom typu maturalnego umieszczonym na końcu każdego działu.