Matematyka z plusem 5. Ćwiczenia. 3 Ułamki dziesiętne i liczby całkowite. Wersja A Zobacz większe

WydawnictwoGWO
AutorzyZ. Bolałek, M. Dobrowolska, A. Mysior, S. Wojtan
Data wydania2018
TypĆWICZENIA

Zeszyty ćwiczeń zawierają taką liczbę zadań, by zapewnić najbardziej efektywną naukę przedmiotu i umożliwić pełną realizację podstawy programowej. Ćwiczenia w wersji A przeznaczone są dla nauczycieli, którzy chcą korzystać ze sprawdzonych metod nauczania na najwyższym poziomie.
Zeszyty są dostosowane do zawartości nowego podręcznika.