NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Galeria możliwości. Ortografia. Ćwiczenia dodatkowe. Klasy 1-3 Zobacz większe

Galeria możliwości. Ortografia. Ćwiczenia dodatkowe. Klasy 1-3

Jak należy pisać po polsku? Poprawnie! Tego można się nauczyć.

W książce znajdują się ćwiczenia graficzne rozwijające spostrzegawczość,

WydawnictwoWSIP
Data wydania2017

Jak należy pisać po polsku? Poprawnie! Tego można się nauczyć.

W książce znajdują się ćwiczenia graficzne rozwijające spostrzegawczość, wspomagające koncentrację uwagi i logiczne myślenie. To ważny etap, który ułatwia naukę prawidłowej pisowni wyrazów. Uzupełniają je ćwiczenia ortograficzne z zakresu u-ó, h-ch, ż-rz oraz utrwalające poprawną pisownię.

Szczegółowe polecenia, komentarze do zadań i kolorowe ilustracje zachęcają do samodzielnej i systematycznej pracy.

Galeria możliwości
to seria uzupełniająca podręczniki do nauczania początkowego.