Chemia Nowej Ery Podręcznik klasa 8 Zobacz większe

Chemia Nowej Ery SP kl.8 podr

Chemia Nowej Ery,  to sprawdzony podręcznik do nauki chemii

Data wydania2018

• Ułatwia opanowanie podstaw chemii tym, którym nauka sprawia trudność, dzięki przykładom rozwiązanych zadań problemowych oraz infografikom Przeczytaj – zrozumiesz! przedstawiającym procesy krok po kroku i kształcącym kluczowe umiejętności.
  • Kształci umiejętność projektowania i opisywania doświadczeń chemicznych poprzez precyzyjne instrukcje zilustrowane schematem i fotografią, z czytelnie wyróżnionymi obserwacjami i wnioskami.
  • Ułatwia znalezienie najważniejszych treści dzięki Celom lekcji przygotowanym do każdego tematu oraz pojęciom zebranym w Zapamiętaj!
  • Jest pomocny w utrwaleniu ważnych informacji dzięki takim elementom jak Skojarz i zapamiętaj! oraz Podobieństwa i różnice.
  • Budzi zainteresowanie przedmiotem i przedstawia chemię jako naukę nowoczesną, silnie związaną z życiem codziennym dzięki wiadomościom wyróżnionym jako Chemia wokół nas oraz licznym infografikom Zastosowania.
  • Pomocny w sprawdzeniu wiadomości i ćwiczeniu umiejętności przed sprawdzianem dzięki Podsumowaniom oraz przekrojowym zadaniom Sprawdź, czy wiesz… Sprawdź, czy umiesz… na końcu każdego działu.
  • Rozwija umiejętności uczniów starających się o ocenę celującą dzięki treściom Dla dociekliwych i zadaniom o podwyższonym stopniu trudności.